Rychlá a efektivní oprava betonu či kamene v interiéru i exteriéru není žádný problém s dvousložkovým chemickým systémem na bázi polyesterových pryskyřic. Tento produkt je navržen pro rychlé a trvanlivé opravy prasklin, spár, hran a rohů na poškozeném betonu, kameni či zdivu. Navíc se může pyšnit schopností renovačních prací, jako jsou výtluky či opravy betonových schodišť. A co víc, funguje i jako lepidlo pro materiály přilepené na kámen nebo zděné prvky. S tímto dvousložkovým systémem získáte... Celý popis

Koupit za 189 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Rychlá a efektivní oprava betonu či kamene v interiéru i exteriéru není žádný problém s dvousložkovým chemickým systémem na bázi polyesterových pryskyřic. Tento produkt je navržen pro rychlé a trvanlivé opravy prasklin, spár, hran a rohů na poškozeném betonu, kameni či zdivu. Navíc se může pyšnit schopností renovačních prací, jako jsou výtluky či opravy betonových schodišť. A co víc, funguje i jako lepidlo pro materiály přilepené na kámen nebo zděné prvky.

S tímto dvousložkovým systémem získáte produkt, který je téměř bez zápachu, okamžitě použitelný a snadno přetíratelný. Jeho brousitelnost a schopnost aplikace i na vlhký podklad z něj dělají univerzálního pomocníka při renovacích a opravách. Navíc je extrémně odolný a vhodný pro použití jak v interiéru, tak i v exteriéru.

**Hlavní parametry:**
- Základ: Epoxid
- Pevnost v tlaku: 41.5 N/mm2 podle EN ISO 604
- Pevnost v ohybu: 13,9 N/mm2 podle EN ISO 178
- Tepelná odolnost: od -40 do +120 °C po vytvrzení
- Aplikační teplota: -10 až +40 °C
- Čas gelovatění: 8-10 min při 15°C
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Den Braven
Barva šedé
Značka Den Braven
Epoxidové tmely ano

Články odjinud