DenBit BOND je bitumenová hmota, která se vyznačuje vysokou přilnavostí k různým povrchům a možností použití i na mírně vlhkých podkladech. Toto lepidlo na asfaltové pásy za studena je ideální volbou pro ty, kteří hledají odolný nátěr, který odolá vodě, kyselinám, zásadám a agresivním sloučeninám obsaženým v zemině. Navíc je možné ho aplikovat jak na suché, tak i na vlhké podklady, což zvyšuje jeho univerzálnost. Hlavní parametry: - Odolné vůči vodě, slabým kyselinám, zásadám a agresivním sloučeninám... Celý popis

Koupit za 343 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

DenBit BOND je bitumenová hmota, která se vyznačuje vysokou přilnavostí k různým povrchům a možností použití i na mírně vlhkých podkladech. Toto lepidlo na asfaltové pásy za studena je ideální volbou pro ty, kteří hledají odolný nátěr, který odolá vodě, kyselinám, zásadám a agresivním sloučeninám obsaženým v zemině. Navíc je možné ho aplikovat jak na suché, tak i na vlhké podklady, což zvyšuje jeho univerzálnost.

Hlavní parametry:
- Odolné vůči vodě, slabým kyselinám, zásadám a agresivním sloučeninám obsažených v zemině
- Možnost použití na suchých i vlhkých podkladech
- Ideální pro aplikace, kde není možné použít oheň
- Vhodné pro různé typy podkladů, včetně asfaltových lepenek, bitumenových šindelů, betonových konstrukcí, minerálních podkladů, cementových omítek atd.
- Použití pro lepení asfaltových lepenek, slepování vrstev lepenek a bezespárých voděodolných nátěrů ve stavebnictví
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Den Braven
Typ lepidla
Barva černé
Značka Den Braven
butylové tmely ano

Určitě si přečtěte

Články odjinud