Toto vysoko modulové lepidlo na bázi MS polymeru je skvělým pomocníkem při pokládání nových podlahových prvků na různé povrchy. Díky své viskozitě dokáže držet i svisle, což ho činí ideální volbou pro lepení obkladů či dekorativních prvků. Navíc dokonale vyrovná drobné nerovnosti a je vhodné i pro lepení hydroizolačních roštů a PVC fólií s podkladní vrstvou z netkané PES textilie. S tímto lepidlem můžete být jistí, že vaše práce budou držet na místě a budou odolávat různým podmínkám. Hlavní parametry:... Celý popis

Koupit za 2 902 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Toto vysoko modulové lepidlo na bázi MS polymeru je skvělým pomocníkem při pokládání nových podlahových prvků na různé povrchy. Díky své viskozitě dokáže držet i svisle, což ho činí ideální volbou pro lepení obkladů či dekorativních prvků. Navíc dokonale vyrovná drobné nerovnosti a je vhodné i pro lepení hydroizolačních roštů a PVC fólií s podkladní vrstvou z netkané PES textilie. S tímto lepidlem můžete být jistí, že vaše práce budou držet na místě a budou odolávat různým podmínkám.

Hlavní parametry:
- Typ: Jednosložkové vysoko modulové lepidlo na bázi MS polymeru
- Použití: Pokládání podlahových prvků na různé povrchy, lepení obkladů, dekorativních prvků, hydroizolace
- Vlastnosti: Vysoká pružnost, extrémní přídržnost k podkladu, možnost lepení i na svislé stěny
- Použití: Ideální pro kovy, OSB, dřevo, keramiku, PVC, beton, jak v interiéru, tak v exteriéru
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Den Braven
Použití na podlahy
Typ lepidla
Barva béžové
Značka Den Braven
polyuretanové tmely ano

Určitě si přečtěte

Články odjinud