Univerzální lepidlo pro polystyrenové dekorativní prvky a lišty vytváří trvanlivé a vlhkotěsné spoje na různých stavebních materiálech. S vysokou přilnavostí a možností použití na savých i nesavých površích je ideální volbou pro lepení polystyrenových dekorativních podhledů, rohových a ukončovacích lišt či ozdobných dekorů. Bez rozpouštědel a s jednoduchou aplikací je toto lepidlo skvělým pomocníkem při těsnění nerovností a vytváření pevných spojů. Po vytvrzení je možné povrch přetírat a získat... Celý popis

Koupit za 99 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Univerzální lepidlo pro polystyrenové dekorativní prvky a lišty vytváří trvanlivé a vlhkotěsné spoje na různých stavebních materiálech. S vysokou přilnavostí a možností použití na savých i nesavých površích je ideální volbou pro lepení polystyrenových dekorativních podhledů, rohových a ukončovacích lišt či ozdobných dekorů. Bez rozpouštědel a s jednoduchou aplikací je toto lepidlo skvělým pomocníkem při těsnění nerovností a vytváření pevných spojů. Po vytvrzení je možné povrch přetírat a získat tak dokonalý vzhled.

Hlavní parametry:
- Univerzální lepidlo pro polystyrenové prvky
- Vhodné pro lepení na savé i nesavé podklady
- Bez rozpouštědel, snadná aplikace
- Vysoká přilnavost k různým stavebním materiálům
- Vytváří trvanlivé a vlhkotěsné spoje
- Možnost použití na omítce, pórobetonu, betonu, dřevě atd.
- Podrobné informace v technickém listu
- Upozornění na obsah alergenů a nebezpečí vzniku prachu
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Den Braven
Použití na polystyren
Velikost balení 310 ml
Typ lepidla
Barva bílé
Značka Den Braven
polyuretanové tmely ano

Články odjinud