Fixujte pevně a spolehlivě s montážním lepidlem FIX FLEX od značky Den Braven! Toto lepidlo vyniká vysokou počáteční nosností a skvělou konečnou pevností, díky čemuž zajistí trvanlivé lepené spoje. Bez rozpouštědel a na bázi disperze se vytvrzuje odpařením vody, což z něj činí skvělou volbu pro širokou škálu materiálů od dřeva a kamene po kovy a polystyrén. S okamžitou přídržností a vynikající počáteční nosností je FIX FLEX ideální volbou pro rychlé a pevné spojení. Jeho vysoká přilnavost na různé... Celý popis

Koupit za 88 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Fixujte pevně a spolehlivě s montážním lepidlem FIX FLEX od značky Den Braven! Toto lepidlo vyniká vysokou počáteční nosností a skvělou konečnou pevností, díky čemuž zajistí trvanlivé lepené spoje. Bez rozpouštědel a na bázi disperze se vytvrzuje odpařením vody, což z něj činí skvělou volbu pro širokou škálu materiálů od dřeva a kamene po kovy a polystyrén.

S okamžitou přídržností a vynikající počáteční nosností je FIX FLEX ideální volbou pro rychlé a pevné spojení. Jeho vysoká přilnavost na různé stavební materiály, včetně omítkového zdiva či podlahových lišt, zajišťuje spolehlivost na každém kroku. Navíc je po vytvrzení přetíratitelný, pružný a odolný vůči vlhkosti a prachu, což zaručuje dlouhou životnost a spolehlivost spoje.

**Charakteristika:**
- Okamžitá přídržnost 125kg/m2
- Výborná počáteční nosnost
- Skvělá konečná pevnost
- Vysoká přilnavost na různé stavební materiály
- Po vytvrzení přetíratelné
- Nevysychá v kartuši
- Pružné
- Odolné vůči vlhku a prachu
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Den Braven
Velikost balení 310 ml
Typ lepidla
Barva bílé
Značka Den Braven
univerzální lepidla ano
Montážní pěny ano

Články odjinud