Akrylový tmel je ideální volbou pro opravy trhlin a prasklin v interiérech vašeho domova. Po vyzrání je přetíratelný a lehce propadá, vytvářející typický fabion. Díky své schopnosti pohltit až 12,5% pohybu je skvělým řešením pro dilatační spáry. Tento tmel je vhodný pro tmelení okenních parapetů, podhledových kazet, ale i pro podtmelování a těsnění vzduchotechniky či rour. Hlavní parametry: - Rychlost vytvrzení: 0,5 – 1,0 mm za 24 hodin - Přídržnost k sádrokartonu: ≥ 0,5 MPa - Přídržnost k omítce:... Celý popis

Koupit za 35 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Akrylový tmel je ideální volbou pro opravy trhlin a prasklin v interiérech vašeho domova. Po vyzrání je přetíratelný a lehce propadá, vytvářející typický fabion. Díky své schopnosti pohltit až 12,5% pohybu je skvělým řešením pro dilatační spáry. Tento tmel je vhodný pro tmelení okenních parapetů, podhledových kazet, ale i pro podtmelování a těsnění vzduchotechniky či rour.

Hlavní parametry:
- Rychlost vytvrzení: 0,5 – 1,0 mm za 24 hodin
- Přídržnost k sádrokartonu: ≥ 0,5 MPa
- Přídržnost k omítce: ≥ 0,2 MPa
- Tvrdost: ≈ 20 ± 3 (dle Shore A (3s))
- Pevnost v tahu: 0,5 MPa
- Dilatační schopnost: ± 12,5%
- Tepelná odolnost: –20 / +75°C (po vytvrzení)
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Den Braven
Použití univerzální
Velikost balení 300 ml
Typ tmely
Barva bílé
akrylátové tmely ano

Články odjinud