INSTAL FIX 130ml tuba je spolehlivé lepidlo vhodné pro různé účely, jako je lepení trubek a armatur z tvrzeného PVC, montáž vodovodních odpadů nebo dokonce lepení měkkého PVC-linolea. S tímto transparentním lepidlem můžete být jisti okamžitou přilnavostí a rychlým tuhnutím, což vede k vysoké pevnosti lepeného spoje. Po dvou hodinách je spoj již možné zatížit studenou vodou, přičemž maximální pevnost je dosažena po 24 hodinách při 20°C. INSTAL FIX je odolné vůči čisticím prostředkům a běžným chemikáliím,... Celý popis

Koupit za 106 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

INSTAL FIX 130ml tuba je spolehlivé lepidlo vhodné pro různé účely, jako je lepení trubek a armatur z tvrzeného PVC, montáž vodovodních odpadů nebo dokonce lepení měkkého PVC-linolea. S tímto transparentním lepidlem můžete být jisti okamžitou přilnavostí a rychlým tuhnutím, což vede k vysoké pevnosti lepeného spoje. Po dvou hodinách je spoj již možné zatížit studenou vodou, přičemž maximální pevnost je dosažena po 24 hodinách při 20°C. INSTAL FIX je odolné vůči čisticím prostředkům a běžným chemikáliím, což zaručuje dlouhou životnost vašich spojů.

Hlavní parametry:
- Materiál: polymer v organických rozpouštědlech
- Tepelná odolnost: 0 / +80°C (po vytvrzení)
- Aplikační teplota: +5 / +40°C
- Otevřený čas: 5 - 10 sec.
- Možnost manipulace: 3 min.
- Zatížitelnost studenou vodou po 2 hodinách
- Úplné vytvrzení: 24 hodin
- Pevnost ve smyku: 10,0 N/cm2
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Den Braven
Použití na podlahy
Velikost balení 130 ml
Typ lepidla
Barva transparentní
Značka Den Braven
Silikony pro sanitární účely ano
silikony pro koupelny a kuchyně ano
silikony pro elektroinstalace ano
Zobrazit více parametrů

Určitě si přečtěte

Články odjinud