Kamnářský tmel s obsahem 310 ml je ideální volbou pro vytmelení a opravu prasklin, spár a montážních otvorů u krbů, kamen, ohnišť a pecí. Tento tmel je vyroben z křemičitanu sodného, má černou barvu a trixotropní konzistenci, což znamená, že se jeho viskozita mění pod vlivem mechanického namáhání. S tepelnou odolností od -15 °C až do vysokých 1200 °C poskytuje spolehlivou ochranu i v extrémních podmínkách. Po vytvrzení po 24 až 96 hodinách se tmel stává tvrdým a odolným vůči vysokým teplotám.... Celý popis

Koupit za 145 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Kamnářský tmel s obsahem 310 ml je ideální volbou pro vytmelení a opravu prasklin, spár a montážních otvorů u krbů, kamen, ohnišť a pecí. Tento tmel je vyroben z křemičitanu sodného, má černou barvu a trixotropní konzistenci, což znamená, že se jeho viskozita mění pod vlivem mechanického namáhání.

S tepelnou odolností od -15 °C až do vysokých 1200 °C poskytuje spolehlivou ochranu i v extrémních podmínkách. Po vytvrzení po 24 až 96 hodinách se tmel stává tvrdým a odolným vůči vysokým teplotám. Doporučená aplikační teplota se pohybuje mezi 15 a 40°C.

Tento kamnářský tmel je vhodný pro použití na materiálech jako je kámen, šamot a podobné. Je však důležité si uvědomit, že není vhodný pro použití na teflonových površích a nedoporučuje se dlouhodobé vystavování vodní zátěži.

Hlavní parametry:
- Typ: tmel (křemičitan sodný)
- Barva: černý
- Konzistence: trixotropní pasta
- Tepelná odolnost: -15 °C až 1200 °C
- Doba vytvrzení: 24 - 96 hodin
- Obsah: 310 ml
- Materiál: kámen, šamot apod.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Den Braven
Použití na kamna
Velikost balení 310 ml
Typ tmely
Barva bílé
Značka Den Braven

Určitě si přečtěte

Články odjinud