Kamnářský tmel v černé barvě 310ml Den Braven je ideální volbou pro opravy krbů, kamen, kotlů a pecí. Tento jednosložkový tmel vytvrzuje vulkanizací vzdušné vlhkosti, což zajišťuje trvale pevný spoj odolný vysokým teplotám až do +1200 °C. Díky okamžité použitelnosti a snadné aplikaci je tento tmel skvělým pomocníkem při tmelení komínových systémů Schiedel, Prespor aj., stejně jako při opravách prasklin, trhlin a úlomků šamotových výplní. Hlavní parametry: - Obsah: 310 ml - Barva: černá - Šířka... Celý popis

Koupit za 145 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Kamnářský tmel v černé barvě 310ml Den Braven je ideální volbou pro opravy krbů, kamen, kotlů a pecí. Tento jednosložkový tmel vytvrzuje vulkanizací vzdušné vlhkosti, což zajišťuje trvale pevný spoj odolný vysokým teplotám až do +1200 °C. Díky okamžité použitelnosti a snadné aplikaci je tento tmel skvělým pomocníkem při tmelení komínových systémů Schiedel, Prespor aj., stejně jako při opravách prasklin, trhlin a úlomků šamotových výplní.

Hlavní parametry:
- Obsah: 310 ml
- Barva: černá
- Šířka spáry: min 3 mm, max 25 mm
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Den Braven
Použití na kamna
Velikost balení 310 ml
Typ tmely
Barva černé
Značka Den Braven
tmely na kov ano
tmely na keramiku ano
tmely na beton ano
Zobrazit více parametrů

Určitě si přečtěte

Články odjinud