Těsnící spárovací tmel na bázi emulze je skvělým pomocníkem při opravách a úpravách vaší domácnosti či stavebních projektů. Díky své jednosložkové formuli se jedná o snadno aplikovatelný produkt, který vytvrzuje odpařením vody a vytváří trvale pevný, vysoce kvalitní, odolný a plasticko-elastický spoj. Tento tmel je navíc antikorozivní a lze ho snadno přetřít disperzními barvami. S vysokou přilnavostí na kovy, plasty, tvrzené PVC a eloxovaný hliník je ideální volbou pro tmelení klempířských dílů... Celý popis

Koupit za 65 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Těsnící spárovací tmel na bázi emulze je skvělým pomocníkem při opravách a úpravách vaší domácnosti či stavebních projektů. Díky své jednosložkové formuli se jedná o snadno aplikovatelný produkt, který vytvrzuje odpařením vody a vytváří trvale pevný, vysoce kvalitní, odolný a plasticko-elastický spoj. Tento tmel je navíc antikorozivní a lze ho snadno přetřít disperzními barvami.

S vysokou přilnavostí na kovy, plasty, tvrzené PVC a eloxovaný hliník je ideální volbou pro tmelení klempířských dílů a exteriérů budov. Můžete ho využít také při tmelení a opravách klempířských spojů či spojovacích částí. Je důležité si uvědomit, že není vhodný na lepení okapů a trvalé zatížení vodou.

Díky tomuto těsnícímu tmelu můžete snadno a efektivně tmelit a podtmelovat kovové parapety, atiky, římsy a střešní systémy. Buďte svým vlastním řemeslníkem a dejte svému domovu tu nejlepší péči s tímto kvalitním těsnícím tmelem.

Hlavní parametry:
- Jednosložkový těsnící spárovací tmel na bázi emulze
- Vytvrzuje odpařením vody
- Antikorozivní
- Velmi lehce se nanáší, přetíratelný disperzními barvami
- Vysoká prilnavost na kovy, plasty, tvrzené PVC a eloxovaný hliník
- Ideální pro tmelení klempířských dílů a exteriérů budov
- Není vhodný na lepení okapů a trvalé zatížení vodou
- Vhodný pro tmelení a podtmelování kovových parapetů, atik, říms a střešních systémů
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Den Braven
Velikost balení 280 ml
Typ tmely
Barva šedé
silikonové tmely ano
polyuretanové tmely ano

Články odjinud