S lepidlem na keramické obklady a mozaiku můžete snadno pracovat a dosáhnete trvalé pevnosti a vlhkotěsného spoje. Toto lepidlo je ideální pro lepení různých stavebních materiálů na cihelné zdivo, omítky, beton, dřevo a dokonce i na stará umakartová jádra panelových domů a ubytoven. Splňuje normu ČSN EN 12004 pro malty a lepidla pro keramické obklady. Navíc neobsahuje rozpouštědla a po vytvrzení je přetíratelné. Hlavní parametry: - Tepelná odolnost: +2 / +60°C (po vytvrzení) - Aplikační teplota:... Celý popis

Koupit za 99 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

S lepidlem na keramické obklady a mozaiku můžete snadno pracovat a dosáhnete trvalé pevnosti a vlhkotěsného spoje. Toto lepidlo je ideální pro lepení různých stavebních materiálů na cihelné zdivo, omítky, beton, dřevo a dokonce i na stará umakartová jádra panelových domů a ubytoven. Splňuje normu ČSN EN 12004 pro malty a lepidla pro keramické obklady. Navíc neobsahuje rozpouštědla a po vytvrzení je přetíratelné.

Hlavní parametry:
- Tepelná odolnost: +2 / +60°C (po vytvrzení)
- Aplikační teplota: +5 / +30°C
- Otevřený čas: ≈ 15 minut
- Úplné vytvrzení: 5 - 14 dní
- Skluz: 0,0 mm
- Počáteční smyková přídržnost: ≥ 2,5 MPa
- Smyková přídržnost po působení tepla: ≥ 3,5 MPa
- Doba zavadnutí: Tahová přídržnost ≥ 1,0 MPa po ne méně než 30 minutách
- Spotřeba lepidla: 1,5 – 2,0 kg/m2
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Den Braven
Použití na obklady
Typ lepidla
Barva bílé
Značka Den Braven

Články odjinud