Tento disperzní materiál je ideální volbou pro lepení keramických obkladů, mozaiky či polystyrenových podhledů. Jeho vysoká přilnavost na různé stavební materiály, v kombinaci savými i nesavými, zajišťuje trvale pevný a vlhkotěsný spoj. Díky snadné aplikaci a možnosti přetírání po vytvrzení je použití tohoto lepidla velmi jednoduché a efektivní. S tepelnou odolností od +2 do +60°C po vytvrzení a aplikační teplotou mezi +5 a +30 °C je tento materiál vhodný pro širokou škálu stavebních prací. Otevřený... Celý popis

Koupit za 89 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Tento disperzní materiál je ideální volbou pro lepení keramických obkladů, mozaiky či polystyrenových podhledů. Jeho vysoká přilnavost na různé stavební materiály, v kombinaci savými i nesavými, zajišťuje trvale pevný a vlhkotěsný spoj. Díky snadné aplikaci a možnosti přetírání po vytvrzení je použití tohoto lepidla velmi jednoduché a efektivní.

S tepelnou odolností od +2 do +60°C po vytvrzení a aplikační teplotou mezi +5 a +30 °C je tento materiál vhodný pro širokou škálu stavebních prací. Otevřený čas lepidla je kratší než 15 minut a úplné vytvrzení nastává během 5 až 14 dní. Díky nulovému skluzu, počáteční smykové přídržnosti a vysoké smykové přídržnosti po působení tepla je spoj s tímto materiálem velmi pevný a odolný.

Pro lepení na různé podklady jako je cihelné zdivo, omítky, beton, dřevo či sádrokarton je toto lepidlo skvělou volbou. Jeho spotřeba je 1,5 – 2,0 kg/m2 a splňuje normu ČSN EN 12004 pro disperzní lepidla se sníženým skluzem a prodlouženou dobou zavadnutí D1TE.

Hlavní parametry:
- Základ / Materiál: disperze
- Tepelná odolnost: +2 / +60°C (po vytvrzení)
- Aplikační teplota: +5 / +30 °C
- Otevřený čas: » 15 minut
- Úplné vytvrzení: 5 - 14 dní
- Skluz: 0,0 mm
- Počáteční smyková přídržnost: #8805; 2,5 MPa
- Smyková přídržnost po působení tepla: #8805; 3,5 MPa
- Doba zavadnutí: Tahová přídržnost: #8805; 1,0 MPa po ne méně než 30 minutách
- Spotřeba lepidla: 1,5 – 2,0 kg/m2
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Den Braven
Použití na obklady
Velikost balení 310 ml
Typ lepidla
Barva bílé
Značka Den Braven
akrylátové tmely ano

Články odjinud