Lepidlo na polystyren od společnosti Den Braven je ideální volbou pro lepení polystyrenových dekorativních podhledů na savé podklady. Díky svým specifickým vlastnostem je vhodné i pro lepení polystyrenových rohových a ukončovacích lišt, včetně ozdobných dekorů, a těsnění nerovností vzniklých spár při lepení velkoformátových polystyrenových desek na různé stavební podklady. Toto lepidlo vytváří pevné a vlhkotěsné spoje, které zajišťují dlouhou trvanlivost a spolehlivost. Díky tomu je ideální volbou... Celý popis

Koupit za 229 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Lepidlo na polystyren od společnosti Den Braven je ideální volbou pro lepení polystyrenových dekorativních podhledů na savé podklady. Díky svým specifickým vlastnostem je vhodné i pro lepení polystyrenových rohových a ukončovacích lišt, včetně ozdobných dekorů, a těsnění nerovností vzniklých spár při lepení velkoformátových polystyrenových desek na různé stavební podklady. Toto lepidlo vytváří pevné a vlhkotěsné spoje, které zajišťují dlouhou trvanlivost a spolehlivost. Díky tomu je ideální volbou pro různé stavební aplikace, kde je minimálně jeden z lepených materiálů savý.

Hlavní parametry:
- Materiál: ostatní
- Typ / druh zboží: lepidla
- Výrobce / dovozce: Den Braven
- Provedení, specifické vlastnosti: lepidlo na polystyren, savé podklady
- Charakteristika produktu: pevný, vlhkotěsný spoj
- Určeno zejména pro: lepení polystyrenových podhledů, ozdobných dekorů
- Poznámka: Více informací k dispozici ve stažitelných dokumentech.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Den Braven
Použití do interiéru i exteriéru
Typ lepidla
Barva bílé
polyuretanové tmely ano
akrylátové tmely ano
Tmely na dřevo ano

Články odjinud