Univerzální lepidlo ve spreji na bázi butylu od značky Den Braven je skvělým pomocníkem pro rychlé a silné spoje. Toto vysoce kvalitní lepidlo se vyznačuje vynikající odolností vůči vyšším teplotám, vlhkosti a stárnutí, což zajišťuje dlouhou životnost spojů. Díky své rychlé a silné adhezi je ideální pro širokou škálu materiálů, jako jsou PP, PE, kov, dřevo, sklo, textil, kůže a mnoho dalších. Hlavní parametry: - Vysoká odolnost vůči teplotám, vlhkosti a stárnutí - Rychlá a silná adheze - Univerzální... Celý popis

Koupit za 299 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Univerzální lepidlo ve spreji na bázi butylu od značky Den Braven je skvělým pomocníkem pro rychlé a silné spoje. Toto vysoce kvalitní lepidlo se vyznačuje vynikající odolností vůči vyšším teplotám, vlhkosti a stárnutí, což zajišťuje dlouhou životnost spojů. Díky své rychlé a silné adhezi je ideální pro širokou škálu materiálů, jako jsou PP, PE, kov, dřevo, sklo, textil, kůže a mnoho dalších.

Hlavní parametry:
- Vysoká odolnost vůči teplotám, vlhkosti a stárnutí
- Rychlá a silná adheze
- Univerzální použití na různé materiály
- Lze aplikovat i při nižších teplotách do -5°C
- Možnost použití jako primer

Den Braven lepidlo ve spreji je ideální pro lepení 3D pásků a nabízí skvělou přilnavost na různé podklady. Před aplikací je důležité zajistit, aby byl podklad čistý, suchý, pevný a bez prachu, mastnoty a oleje. Lepidlo je snadné aplikovat a je možné nastavit šířku záběru spreje pro precizní použití. Po aplikaci je doporučeno pevně přitlačit lepené díly k sobě po určitou dobu, aby byl spoj co nejsilnější.

Je důležité dodržovat bezpečnostní pokyny uvedené na obalu. Lepidlo obsahuje hořlavé látky a dráždivé látky, proto je nutné zacházet s ním opatrně. Při kontaktu s kůží je důležité postižené místo důkladně opláchnout vodou a mýdlem. Při vdechnutí je vhodné postiženou osobu přenést na čerstvý vzduch. Lepidlo by mělo být skladováno mimo dosah dětí a chráněno před teplem a ohněm. Po použití je nutné odstranit obsah dle instrukcí na obalu. S tímto univerzálním lepidlem ve spreji od Den Braven budete mít jistotu silných a spolehlivých spojů na různých materiálech.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Den Braven
Velikost balení 400 ml
Typ lepidla
Barva žluté
Značka Den Braven
lepidla ve spreji ano
univerzální lepidla ano
lepidla ve spreji ano
Zobrazit více parametrů

Články odjinud