Mamut Glue Crystal od značky Den Braven je průhledné lepidlo, které díky své průhlednosti vytváří efekt chameleona, skvěle se hodí pro spoje, které mají zůstat skryté. Toto vysokokvalitní lepidlo je vhodné pro širokou škálu materiálů od skla a keramiky přes kovy a beton až po PVC či sádru. S objemem 290 ml v kartuši se aplikuje pomocí lepidlové pistole a je trvale pružné a voděodolné. Mamut Glue Crystal je jedním z produktů oblíbené firmy Den Braven, která se specializuje na výrobu stavební a průmyslové... Celý popis

Koupit za 209 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Mamut Glue Crystal od značky Den Braven je průhledné lepidlo, které díky své průhlednosti vytváří efekt chameleona, skvěle se hodí pro spoje, které mají zůstat skryté. Toto vysokokvalitní lepidlo je vhodné pro širokou škálu materiálů od skla a keramiky přes kovy a beton až po PVC či sádru. S objemem 290 ml v kartuši se aplikuje pomocí lepidlové pistole a je trvale pružné a voděodolné. Mamut Glue Crystal je jedním z produktů oblíbené firmy Den Braven, která se specializuje na výrobu stavební a průmyslové chemie.

**Hlavní parametry:**
- Transparentní lepidlo s chameleon efektem
- Vhodné pro různé materiály od skla po kovy a PVC
- Objem 290 ml, aplikace pistolí
- Trvale pružné a voděodolné

Pro další projekty nebo opravy nabízíme také široký výběr dalších lepidel, tmelů a silikonů různých značek. V naší nabídce naleznete i sádru, spreje, plyny, zalévací gely a maziva od renomovaných výrobců. Společnost Den Braven je úspěšným českým výrobcem stavební a průmyslové chemie se sídlem v Úvalně na Krnovsku, který se prosadil nejen na domácím trhu, ale i v zahraničí, například v Polsku, Maďarsku, Rakousku a Rumunsku. Kromě lepidel nabízíme také tmely, silikony, montážní pěny, lepicí pásky, brusné kotouče, spreje, maziva a další produkty od Den Braven.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Den Braven
Použití do interiéru
Velikost balení 290 ml
Typ lepidla
Barva transparentní
Značka Den Braven
lepidla na kov ano

Články odjinud