Mamut Glue je vysokopevnostní lepidlo na bázi MS polymerů, které se vyznačuje transparentním spojem a širokým spektrem použití. Toto univerzální lepidlo je ideální pro lepení různých stavebních materiálů, jako je ocel, hliník, sklo, beton nebo keramika. Díky trvale pružnému složení je odolné vůči vlhkosti a vodě, což z něj činí skvělou volbu pro interiéry, výstavbu, opravy nebo montáže. Mamut Glue je bezpečné pro použití, neobsahuje rozpouštědla a lze ho přetírat vhodnými disperzními barvami po... Celý popis

Koupit za 94 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Mamut Glue je vysokopevnostní lepidlo na bázi MS polymerů, které se vyznačuje transparentním spojem a širokým spektrem použití. Toto univerzální lepidlo je ideální pro lepení různých stavebních materiálů, jako je ocel, hliník, sklo, beton nebo keramika. Díky trvale pružnému složení je odolné vůči vlhkosti a vodě, což z něj činí skvělou volbu pro interiéry, výstavbu, opravy nebo montáže. Mamut Glue je bezpečné pro použití, neobsahuje rozpouštědla a lze ho přetírat vhodnými disperzními barvami po vytvrzení.

Hlavní parametry:
- Vysokomodulové lepidlo
- Transparentní - průhledné
- Vysoká přilnavost na různé stavební materiály
- Trvale pružné a odolné vůči vlhkosti
- Možnost přetírání vhodnými disperzními barvami
- Malé balení - 25 ml
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Den Braven
Typ lepidla
univerzální lepidla ano

Články odjinud