Mamut Glue Flexi S2 je lepidlo, které si poradí s náročnými podmínkami díky své extrémní flexibilitě a vysoké pevnosti. Toto vysoce deformovatelné cementové lepidlo je ideální pro lepení obkladů, dlažby, tepelně izolačních materiálů a stěrkování armovací tkaniny. Navíc se může použít přímo na starou dlažbu, beton, pórobeton a další povrchy. Díky svým vlastnostem je Mamut Glue Flexi S2 vhodný pro vnitřní i vnější použití a odolává vodě a mrazu. Flexibilita třídy S2 s průhybem 5-10 mm zajišťuje,... Celý popis

Koupit za 563 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Mamut Glue Flexi S2 je lepidlo, které si poradí s náročnými podmínkami díky své extrémní flexibilitě a vysoké pevnosti. Toto vysoce deformovatelné cementové lepidlo je ideální pro lepení obkladů, dlažby, tepelně izolačních materiálů a stěrkování armovací tkaniny. Navíc se může použít přímo na starou dlažbu, beton, pórobeton a další povrchy.

Díky svým vlastnostem je Mamut Glue Flexi S2 vhodný pro vnitřní i vnější použití a odolává vodě a mrazu. Flexibilita třídy S2 s průhybem 5-10 mm zajišťuje, že lepidlo zůstane pevné i při vysoké mechanické zátěži. Prodloužená doba zavadnutí a snížený skluz usnadňují práci a zajišťují precizní výsledek.

S Mamut Glue Flexi S2 můžete lepit keramické obklady, dlažbu, přírodní kámen, velkoformátové prvky a dokonce i dlažbu na podlahové vytápění. Toto lepidlo je skvěle zpracovatelné s otevřeným časem 30 minut a lze ho použít i pro stěrkování. Navíc je vhodné i pro lepení na dřevěné podklady jako jsou OSB desky (je nutné použít adhézní můstek).

Hlavní parametry:
- Flexibilita třída S2 (průhyb 5-10 mm)
- Odolné vodě a mrazu
- Vysoká pevnost v tahu i tlaku
- Prodloužená doba zavadnutí
- Se sníženým skluzem
- Otevřený čas 30 min
- Vhodné pro vnitřní i vnější použití
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Den Braven
Typ lepidla
Barva šedé
lepidla na plast ano
lepidla na kov ano
tmely na keramiku ano
tmely na sklo ano
polyuretanové tmely ano
Zobrazit více parametrů

Určitě si přečtěte

Články odjinud