Mamut Glue High Tack je lepidlo vysoce kvalitního standardu od renomované firmy Den Braven, které vám přináší okamžitou přídržnost až 500 kg/m² a konečnou pevnost až 220 000 kg/m². Toto bílé jednosložkové lepidlo je ideální pro přilepení téměř jakéhokoliv materiálu od dřeva přes kámen až po sklo, a to bez nutnosti použití svěrek či podepření. Mamut Glue High Tack je rychle vytvrzující, trvale pružné a odolné vůči vlhkosti, vodě a povětrnostním vlivům, což z něj činí skvělou volbu pro interiéry i... Celý popis

Koupit za 108 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Mamut Glue High Tack je lepidlo vysoce kvalitního standardu od renomované firmy Den Braven, které vám přináší okamžitou přídržnost až 500 kg/m² a konečnou pevnost až 220 000 kg/m². Toto bílé jednosložkové lepidlo je ideální pro přilepení téměř jakéhokoliv materiálu od dřeva přes kámen až po sklo, a to bez nutnosti použití svěrek či podepření. Mamut Glue High Tack je rychle vytvrzující, trvale pružné a odolné vůči vlhkosti, vodě a povětrnostním vlivům, což z něj činí skvělou volbu pro interiéry i exteriéry.

Hlavní parametry:
- Objem: 25 ml
- Okamžitá přídržnost: 500 kg/m²
- Konečná pevnost: 220 000 kg/m²
- Vysoká přilnavost k podkladu
- Rychle vytvrzující, bez zápachu
- Trvale pružné a odolné vlhkosti, vodě a povětrnostním vlivům
- Možnost přetírání po vytvrzení vhodnými barvami
- Použití na širokou škálu stavebních materiálů včetně kovů, plastů, betonu, dřeva a keramiky

Mamut Glue High Tack je skvělou volbou pro lepení konstrukčních spojů ve stavebním a strojním průmyslu, dílů automobilů, karoserií, schodů, obkladů a mnoho dalších aplikací. Spolehlivost a vysoká kvalita produktu od společnosti Den Braven zaručují perfektní výsledky při každém použití. S Mamut Glue High Tack si můžete být jisti, že vaše spoje budou držet pevně a bezpečně.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Den Braven
Použití do interiéru i exteriéru
Velikost balení 25 ml
Typ lepidla
Barva bílé
Značka Den Braven
lepidla na kov ano
lepidla na plast ano
Montážní pěny ano
tmely na beton ano
Tmely na dřevo ano
tmely na sklo ano
univerzální lepidla ano
lepící pásky ano
silikonové tmely ano
Zobrazit více parametrů

Články odjinud