Mamut Glue Multi od značky Den Braven je vysokopevnostní lepidlo vhodné pro široké spektrum materiálů v průmyslových aplikacích. Toto bílé lepidlo je ideální pro lepení kovů, kamene, sádrokartonu, zdiva, betonu a mnoha dalších materiálů. Jeho unikátní vlastnosti zahrnují schopnost lepení i pod vodou, odolnost vůči mrazu a UV záření. Kartuše obsahuje 290 ml lepidla, které se snadno aplikuje pistolí. S Mamut Glue Multi můžete spolehnout na kvalitu a spolehlivost, kterou nabízají všechny produkty značky... Celý popis

Koupit za 216 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Mamut Glue Multi od značky Den Braven je vysokopevnostní lepidlo vhodné pro široké spektrum materiálů v průmyslových aplikacích. Toto bílé lepidlo je ideální pro lepení kovů, kamene, sádrokartonu, zdiva, betonu a mnoha dalších materiálů. Jeho unikátní vlastnosti zahrnují schopnost lepení i pod vodou, odolnost vůči mrazu a UV záření. Kartuše obsahuje 290 ml lepidla, které se snadno aplikuje pistolí. S Mamut Glue Multi můžete spolehnout na kvalitu a spolehlivost, kterou nabízají všechny produkty značky Den Braven.

Hlavní parametry:
- Vysokopevnostní lepidlo pro průmyslové aplikace
- Vhodné pro většinu materiálů
- Možnost lepení pod vodou a v exteriéru
- Odolné vůči mrazu a UV záření
- Objem: 290 ml
- Aplikace pistolí
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Den Braven
Použití do exteriéru
Velikost balení 290 ml
Typ lepidla
Barva bílé
Značka Den Braven
lepidla na kov ano
univerzální lepidla ano
lepidla ve spreji ano
Epoxidové tmely ano
polyuretanové tmely ano
butylové tmely ano
Zobrazit více parametrů

Články odjinud