Tmelení podlah a spár mezi lištami nikdy nebylo snazší! S tímto výjimečným tmelym zabezpečíte dokonalou ochranu vašich dřevěných a lamino podlah proti vnikání vody a prachu do spár. Jeho silná přilnavost a možnost přetírání ho dělají ideálním pro jakýkoli interiér. Navíc je mrazuvzdorný a disponuje antikorozní ochranou, takže se nemusíte bát ani extrémních podmínek. Díky akrylátovému základu je tento tmel snadno aplikovatelný a dokonale se přizpůsobí vašim potřebám. Můžete ho snadno přetírat akrylátovými... Celý popis

Koupit za 79 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Tmelení podlah a spár mezi lištami nikdy nebylo snazší! S tímto výjimečným tmelym zabezpečíte dokonalou ochranu vašich dřevěných a lamino podlah proti vnikání vody a prachu do spár. Jeho silná přilnavost a možnost přetírání ho dělají ideálním pro jakýkoli interiér. Navíc je mrazuvzdorný a disponuje antikorozní ochranou, takže se nemusíte bát ani extrémních podmínek.

Díky akrylátovému základu je tento tmel snadno aplikovatelný a dokonale se přizpůsobí vašim potřebám. Můžete ho snadno přetírat akrylátovými či disperzními barvami a jeho vysoká přilnavost zaručí spolehlivé spojení s dřevem, zdivem či betonem. S tepelnou odolností od -20 do +75°C a dilatační schopností ± 7,5% je skvělou volbou pro různé typy podlah a spár.

**Hlavní parametry:**
- Základ / Materiál: akryl
- Tepelná odolnost: -20 / +75°C (po vytvrzení)
- Aplikační teplota: +5 / +40°C
- Dilatační schopnost: ± 7,5%
- Doba vytvoření povrchové slupky: do 5 minut
- Rychlost vytvrzení: 1 mm za 24 hod.
- Maximální protažení: 250%
- Tvrdost dle Shore A (3s): 40 ± 3
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Den Braven
Použití do interiéru
Velikost balení 310 ml
Typ tmely
Barva dřevo - dub tmavý
Značka Den Braven
akrylátové tmely ano
Tmely na dřevo ano
tmely na beton ano
Zobrazit více parametrů

Určitě si přečtěte

Články odjinud