Speciální acetátový silikonový tmel, který se vytvrzuje vulkanizací vzdušné vlhkosti, je skvělým řešením pro trvalé a elastické spoje. S vysokým modulem a vynikající přilnavostí na nesavé podklady poskytuje spolehlivost a odolnost. Tento tmel splňuje po vytvrzení podmínky pro styk s potravinami, což potvrzuje i Atest pro styk s potravinami. Hlavní parametry: - Vysokomodulový - Velmi vysoká přilnavost na nesavé podklady, vysoká elasticita - Splňuje podmínky pro styk s potravinami - Atest pro styk... Celý popis

Koupit za 228 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Speciální acetátový silikonový tmel, který se vytvrzuje vulkanizací vzdušné vlhkosti, je skvělým řešením pro trvalé a elastické spoje. S vysokým modulem a vynikající přilnavostí na nesavé podklady poskytuje spolehlivost a odolnost. Tento tmel splňuje po vytvrzení podmínky pro styk s potravinami, což potvrzuje i Atest pro styk s potravinami.

Hlavní parametry:
- Vysokomodulový
- Velmi vysoká přilnavost na nesavé podklady, vysoká elasticita
- Splňuje podmínky pro styk s potravinami
- Atest pro styk s potravinami
- Obj. číslo: 30816RL
- Obal: kartuše
- Objem: 310 ml
- Počet kusů v kartonu: 12 ks
- Barva: transparentní
- EAN: 8595100110138
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Den Braven
Typ silikony
Barva transparentní
silikonové tmely ano

Určitě si přečtěte

Články odjinud