Univerzální silikon od výrobce Den Braven je skvělým pomocníkem pro údržbu vaší domácnosti. Tento trvale pružný silikon je ideální pro utěsnění spár ve stavebních konstrukcích. S vysokou přilnavostí na smalt, keramické dlaždice a povrchově upravené kovy, si s ním poradíte snadno a rychle. Buďte však opatrní, není vhodný pro použití na některé materiály jako je PE, PP, teflon nebo beton. Hlavní parametry: - Materiál: ostatní - Typ/druh zboží: silikony, tmely, pěny - Výrobce/dovoce: Den Braven -... Celý popis

Koupit za 223 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Univerzální silikon od výrobce Den Braven je skvělým pomocníkem pro údržbu vaší domácnosti. Tento trvale pružný silikon je ideální pro utěsnění spár ve stavebních konstrukcích. S vysokou přilnavostí na smalt, keramické dlaždice a povrchově upravené kovy, si s ním poradíte snadno a rychle. Buďte však opatrní, není vhodný pro použití na některé materiály jako je PE, PP, teflon nebo beton.

Hlavní parametry:
- Materiál: ostatní
- Typ/druh zboží: silikony, tmely, pěny
- Výrobce/dovoce: Den Braven
- Provedení, specifické vlastnosti: univerzální silikon pro domácnost
- Charakteristika produktu: trvale pružný
- Určeno zejména pro: domácnost, dílna
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Den Braven
Velikost balení 310 ml
Typ silikony
Barva transparentní
silikonové tmely ano

Určitě si přečtěte

Články odjinud