Univerzální tmel a lepidlo pro široké využití ve stavebnictví a průmyslu. Ideální pro spoje mezi různými materiály jako jsou dřevo, kov, hliník, PVC či zdivo. Skvěle se hodí pro tmelení dilatačních spár zátěžových podlah, vodotěsných spár bazénů či spár v předpjatém betonu. Navíc je vhodný i pro lepení parapetů, prahů na ocelové konstrukce či při opravách schodišťových stupňů. Tento výrobek je dlouhodobě odolný vůči mořské a vápenné vodě, slabým kyselinám, louhům a čističům. Krátkodobě snáší benzín,... Celý popis

Koupit za 159 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Univerzální tmel a lepidlo pro široké využití ve stavebnictví a průmyslu. Ideální pro spoje mezi různými materiály jako jsou dřevo, kov, hliník, PVC či zdivo. Skvěle se hodí pro tmelení dilatačních spár zátěžových podlah, vodotěsných spár bazénů či spár v předpjatém betonu. Navíc je vhodný i pro lepení parapetů, prahů na ocelové konstrukce či při opravách schodišťových stupňů.

Tento výrobek je dlouhodobě odolný vůči mořské a vápenné vodě, slabým kyselinám, louhům a čističům. Krátkodobě snáší benzín, naftu, minerální, rostlinné a živočišné oleje. Díky svým vlastnostem je ideální pro použití v různých prostředích.

**Hlavní parametry:**
- Odolnost vůči mořské a vápenné vodě, kyselinám, louhům a čističům
- Krátkodobá odolnost vůči benzínu, naftě, olejům
- Výborné elektro-fyzikální vlastnosti
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Den Braven
Použití do interiéru i exteriéru
Velikost balení 300 ml
Typ tmely
Barva šedé
Značka Den Braven
polyuretanové tmely ano

Určitě si přečtěte

Články odjinud