Těsnící spárovací tmel na bázi polyuretanu je ideální volbou pro lepení a tmelení v oblasti stavebnictví i průmyslu. Díky vulkanizaci vzdušné vlhkosti vytváří trvale pevné a elastické spoje, které jsou navíc přetíratelné po vytvrzení. Tento vysokomodulový tmel se rychle vytvrzuje a nabízí vysokou přilnavost na různé stavební materiály a jejich kombinace. Jeho trvale elastická povaha zajišťuje odolnost vůči povětrnostním vlivům, vodě a vlhku. Tmel je krátkodobě odolný benzínu, naftě, minerálním,... Celý popis

Koupit za 175 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Těsnící spárovací tmel na bázi polyuretanu je ideální volbou pro lepení a tmelení v oblasti stavebnictví i průmyslu. Díky vulkanizaci vzdušné vlhkosti vytváří trvale pevné a elastické spoje, které jsou navíc přetíratelné po vytvrzení. Tento vysokomodulový tmel se rychle vytvrzuje a nabízí vysokou přilnavost na různé stavební materiály a jejich kombinace. Jeho trvale elastická povaha zajišťuje odolnost vůči povětrnostním vlivům, vodě a vlhku. Tmel je krátkodobě odolný benzínu, naftě, minerálním, rostlinným a živočišným olejům a dlouhodobě odolný mořské vodě, vápenné vodě, slabým kyselinám a zásadám. Navíc disponuje vysokou UV odolností.

Hlavní parametry:
- Typ: Jednosložkový těsnící spárovací tmel
- Báze: Polyuretan
- Vytvrzení: Vulkanizací vzdušné vlhkosti
- Přetíratelný: Ano
- Přilnavost: Vysoká na různé stavební materiály
- Elastický: Ano
- Odolnost: Povětrnostním vlivům, vodě, vlhku, benzínu, naftě, olejům, mořské vodě, vápenné vodě, kyselinám, zásadám
- UV odolnost: Ano
- Použití: Tmelení dilatačních spár, lepení parapetů, prahů, schodišťových stupňů, obkladů, dlažeb, lepení auto-nástaveb apod.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Den Braven
Použití do interiéru i exteriéru
Velikost balení 300 ml
Typ tmely
Barva černé
Značka Den Braven
polyuretanové tmely ano

Určitě si přečtěte

Články odjinud