Těsnící spárovací tmel na bázi polyuretanu je univerzálním pomocníkem ve stavebnictví i průmyslu. Díky vulkanizaci vzdušné vlhkosti vytváří trvale pevné a elastické spoje, které jsou navíc přetíratelné. Tento rychle vytvrzující tmel se vyznačuje vysokou přilnavostí na různé stavební materiály a jejich kombinace a je odolný vůči povětrnostním vlivům, vodě, benzínu či mořské vodě. Hledáte spolehlivý tmel pro tmelení dilatačních spár, lepení parapetů nebo pružné lepení spojů ve strojírenství? Tento... Celý popis

Koupit za 181 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Těsnící spárovací tmel na bázi polyuretanu je univerzálním pomocníkem ve stavebnictví i průmyslu. Díky vulkanizaci vzdušné vlhkosti vytváří trvale pevné a elastické spoje, které jsou navíc přetíratelné. Tento rychle vytvrzující tmel se vyznačuje vysokou přilnavostí na různé stavební materiály a jejich kombinace a je odolný vůči povětrnostním vlivům, vodě, benzínu či mořské vodě.

Hledáte spolehlivý tmel pro tmelení dilatačních spár, lepení parapetů nebo pružné lepení spojů ve strojírenství? Tento jednosložkový polyuretanový tmel je tu pro vás. Díky své vysoké modulovosti a trvalé elastickosti je ideální volbou pro různé aplikace od stavebnictví až po průmyslové využití.

Hlavní parametry:
- Typ: jednosložkový těsnící spárovací tmel
- Báze: polyuretan
- Vytvrzení: vulkanizací vzdušné vlhkosti
- Vlastnosti: trvale elastický, rychle vytvrzující, přetíratelný
- Odolnost: vůči povětrnostním vlivům, vodě, benzínu, mořské vodě
- Použití: tmelení dilatačních spár, lepení parapetů, pružné lepení spojů ve strojírenství
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Den Braven
Použití do interiéru i exteriéru
Velikost balení 600 ml
Typ tmely
Barva šedé
Značka Den Braven
polyuretanové tmely ano

Články odjinud