Toužíte-li po dokonalém a trvanlivém spojení vašich keramických obkladů a dlažby, pak je tu pro vás tenkovrstvá lepicí malta na bázi cementu. Tato univerzální malta je ideální pro lepení jak keramiky, tak i přírodního a umělého kamene. Navíc je vhodná i pro jemnostřepou keramiku a velkoformátové desky na různé povrchy jako je omítka, beton, pórobeton či neomítnuté zdivo. S touto maltou můžete také snadno lepit dlažbu na vytápěné podlahy či na tekuté hydroizolační nátěry. Díky své odolnosti vůči... Celý popis

Koupit za 205 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Toužíte-li po dokonalém a trvanlivém spojení vašich keramických obkladů a dlažby, pak je tu pro vás tenkovrstvá lepicí malta na bázi cementu. Tato univerzální malta je ideální pro lepení jak keramiky, tak i přírodního a umělého kamene. Navíc je vhodná i pro jemnostřepou keramiku a velkoformátové desky na různé povrchy jako je omítka, beton, pórobeton či neomítnuté zdivo. S touto maltou můžete také snadno lepit dlažbu na vytápěné podlahy či na tekuté hydroizolační nátěry.

Díky své odolnosti vůči vodě a mrazu je tato malta vhodná pro vnitřní i vnější použití. Má vysokou flexibilitu a přilnavost, což zajišťuje pevné spojení a snížený skluz. Splňuje evropskou normu EN 12004:2001 pro typ C2T a má vysokou pevnost v tahu i tlaku.

S technickými údaji jako je doba zpracovatelnosti 3 hodiny po namíchání, otevřený čas minimálně 20 minut po nanesení a možnost korekcí 5-15 minut podle teploty prostředí, se jedná o kvalitní a snadno zpracovatelný produkt. Přibližná spotřeba je 2,5 kg/m2 při tloušťce 3 mm a 4,0 kg/m2 při tloušťce 6 mm.

S tímto pytle 25 kg šedé lepicí malty získáte spolehlivého pomocníka pro vaše stavební a renovace projekty.

Hlavní parametry:
- Odolné vodě a mrazu
- Pro vnitřní a vnější použití
- Vysoce flexibilní, s vysokou přilnavostí
- Se sníženým skluzem
- Vysoká pevnost v tahu i tlaku
- Splňuje evropskou normu EN 12004:2001 pro typ C2T
- Doba zpracovatelnosti: 3 hodiny
- Otevřený čas: minimálně 20 minut
- Možnost korekcí: 5-15 minut
- Tahové přídržnosti: minimálně 1,0 MPa
- Skluz: maximálně 0,5 mm
- Přibližná spotřeba: 2,5 kg/m2 (při tloušťce 3 mm), 4,0 kg/m2 (při tloušťce 6 mm)
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Den Braven
Typ lepidla
Barva šedé
tmely na beton ano
Epoxidové tmely ano

Určitě si přečtěte

Články odjinud