Fasádní lepidlo Quartz je spolehlivá suchá cementová směs, která je ideální pro kompletní proces zateplování fasád. Toto lepidlo a stěrková směs je navržena pro lepení tepelně izolačních materiálů jako je EPS, XPS nebo izolační desky z minerálních vláken na zdivo a fasádu. Navíc je ideální pro stěrkování, vkládání armovací mřížky nebo perlinky na izolační materiály, aby vytvořilo dokonalý podklad pro finální úpravu před aplikací dekorativních omítek. Toto lepidlo je také skvělé pro renovaci starých... Celý popis

Koupit za 170 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Fasádní lepidlo Quartz je spolehlivá suchá cementová směs, která je ideální pro kompletní proces zateplování fasád. Toto lepidlo a stěrková směs je navržena pro lepení tepelně izolačních materiálů jako je EPS, XPS nebo izolační desky z minerálních vláken na zdivo a fasádu. Navíc je ideální pro stěrkování, vkládání armovací mřížky nebo perlinky na izolační materiály, aby vytvořilo dokonalý podklad pro finální úpravu před aplikací dekorativních omítek. Toto lepidlo je také skvělé pro renovaci starých omítek. Mějte na paměti, že není vhodné pro kovové, plastové, dřevěné nebo dřevěné podklady.

Hlavní parametry:
- Odolné vodě a mrazu.
- Vhodné pro vnitřní a vnější použití.
- Faktor difúzního odporu µ ≤ 30.
- Posuzováno dle ETAG 004.

Technické parametry:
- Tepelná odolnost: –30 / +70°C.
- Aplikační teplota: +5 / +25°C.
- Doba zpracovatelnosti: ≈ 3 hodiny (po namíchání).
- Otevřený čas: ≈ 20 minut (po nanesení).
- Možnost korekcí: ≈ 5 – 15 min (podle teploty prostředí).
- Faktor difúzního odporu µ: ≤ 30.
- Přídržnost k podkladu po 28 dnech: ≥ 0,1 (na polystyren), ≥ 0,5 (na beton).
- Přibližná spotřeba: ≈ 3 - 6 kg/m2 (lepení izolantů), ≈ 1,2 kg/m2 (stěrkování armovací perlinky).

Pro zaslání sypké směsi v pytlích je nutné objednat paletu nebo si ji vyzvednout osobně na pobočce. Doprava na paletě vyžaduje zálohu za Euro paletu a poplatek za opotřebení palety. Platba je možná pouze formou zálohové faktury předem.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Den Braven
Typ tmely
Barva šedé
Značka Den Braven
tmely na beton ano

Určitě si přečtěte

Články odjinud