Sekundové lepidlo SUPER GLUE je skvělým pomocníkem pro rychlé a trvanlivé lepení různých materiálů. S jeho extrémně rychlým vytvrzovacím účinkem a vysokou pevností lepeného spoje budete mít záruku kvalitního spojení. Toto lepidlo je ideální pro lepení tvrdého PVC, pryže, kovů, skla a jejich kombinací, stejně jako pro profilů z APTK-EPDM a kroužků z pryžového těsnění. Jeho rychlá přilnavost a tuhnutí usnadní vaše práce a ušetří čas. Hlavní parametry: - Obsah tuby: 3 g - Barva: transparentní - Konzistence:... Celý popis

Koupit za 12 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Sekundové lepidlo SUPER GLUE je skvělým pomocníkem pro rychlé a trvanlivé lepení různých materiálů. S jeho extrémně rychlým vytvrzovacím účinkem a vysokou pevností lepeného spoje budete mít záruku kvalitního spojení. Toto lepidlo je ideální pro lepení tvrdého PVC, pryže, kovů, skla a jejich kombinací, stejně jako pro profilů z APTK-EPDM a kroužků z pryžového těsnění. Jeho rychlá přilnavost a tuhnutí usnadní vaše práce a ušetří čas.

Hlavní parametry:
- Obsah tuby: 3 g
- Barva: transparentní
- Konzistence: 1,01 g/ml
- Viskoziota: 100 mPa.s při 25°C
- Doba úplného vytvrzení: 3 - 30 sekund
- Aplikační teplota: +10 až +40 °C
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Den Braven
Použití do interiéru
Typ lepidla
Barva transparentní
Značka Den Braven
univerzální lepidla ano
lepidla na kov ano

Články odjinud