Vysoce účinné a dlouhodobě odolné mazivo, které se stane nenahraditelným pomocníkem jak v náročném průmyslovém prostředí, tak i v domácnosti. Tento všestranný produkt slouží jako ochranný, mazací a separační přípravek, a to nejen při odlévání epoxidových pryskyřic a plastů. Jeho využití sahá od mazání tlakových prvků a šoupátek až po tlumící a dielektrické účinky v oblasti elektroniky. S mazivem pro tlakové mazání budete mít vždy jistotu správného chodu zařízení, ať už se jedná o průtokoměry, závity... Celý popis

Koupit za 137 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Vysoce účinné a dlouhodobě odolné mazivo, které se stane nenahraditelným pomocníkem jak v náročném průmyslovém prostředí, tak i v domácnosti. Tento všestranný produkt slouží jako ochranný, mazací a separační přípravek, a to nejen při odlévání epoxidových pryskyřic a plastů. Jeho využití sahá od mazání tlakových prvků a šoupátek až po tlumící a dielektrické účinky v oblasti elektroniky.

S mazivem pro tlakové mazání budete mít vždy jistotu správného chodu zařízení, ať už se jedná o průtokoměry, závity šroubů, zámky, navijáky, vidlice kol, elektrické přepínače či kontakty. Jeho široké spektrum využití zahrnuje i mazání pantů či plastových kování, čímž se stává neocenitelným pomocníkem pro udržení optimálního stavu vašich zařízení.

Hlavní parametry:
- Obsahuje silikonový olej pro zajištění maximálního mazání
- Odpuzuje vodu, což zvyšuje odolnost v různých podmínkách
- Bez obsahu rozpouštědel a mechanických nečistot pro čisté použití
- Bez zápachu pro příjemnou manipulaci
- Velmi dobré dielektrické vlastnosti pro bezpečné použití v elektronice
- Dlouhodobě účinný i v prašném a korozivním prostředí
- Odolává extrémním teplotám od -70 °C do +150 °C, což zajišťuje spolehlivý výkon i v extrémních podmínkách
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Den Braven
Použití na spáry
Typ silikony
Barva červené
silikonové tmely ano

Určitě si přečtěte

Články odjinud