Acetátový silikonový tmel je ideální volbou pro trvalé a elastické spoje, které odolávají vlhkosti, vodě, povětrnostním vlivům a UV záření. Díky své vysoké přilnavosti na různé nesavé materiály je skvělým pomocníkem při těsnění, lepení a tmelení různých povrchů. Tento tmel je nízkomodulový a trvale pružný, což zaručuje jeho spolehlivost a odolnost v různých podmínkách. Hlavní parametry: - Vytvrzuje vulkanizací vzdušné vlhkosti - Nízkomodulový a trvale pružný - Odolný vůči vlhkosti, vodě, povětrnostním... Celý popis

Koupit za 213 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Acetátový silikonový tmel je ideální volbou pro trvalé a elastické spoje, které odolávají vlhkosti, vodě, povětrnostním vlivům a UV záření. Díky své vysoké přilnavosti na různé nesavé materiály je skvělým pomocníkem při těsnění, lepení a tmelení různých povrchů. Tento tmel je nízkomodulový a trvale pružný, což zaručuje jeho spolehlivost a odolnost v různých podmínkách.

Hlavní parametry:
- Vytvrzuje vulkanizací vzdušné vlhkosti
- Nízkomodulový a trvale pružný
- Odolný vůči vlhkosti, vodě, povětrnostním vlivům a UV záření
- Vysoká přilnavost na nesavé materiály
- Ideální pro těsnění, lepení a tmelení různých povrchů
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Den Braven
Použití do interiéru
Velikost balení 310 ml
Typ silikony
Barva transparentní
Značka Den Braven
silikonové tmely ano

Určitě si přečtěte

Články odjinud