S těsnicím silikonem od BEN BRAVEN můžete snadno utěsnit spáry ve stavebních konstrukcích a zajistit tak dokonalou ochranu vašeho domova. Díky vysoké přilnavosti na nesavé materiály a trvalé pružnosti je tento silikon ideální volbou pro různé aplikace. Odolává vodě, povětrnostním vlivům a UV záření, což zajišťuje dlouhou životnost a spolehlivost. Mějte však na paměti, že není vhodný pro určité materiály, jako jsou PE, PP, teflon, beton nebo mramor. Hlavní parametry: - Materiál: 100% silikon-acetát... Celý popis

Koupit za 120 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

S těsnicím silikonem od BEN BRAVEN můžete snadno utěsnit spáry ve stavebních konstrukcích a zajistit tak dokonalou ochranu vašeho domova. Díky vysoké přilnavosti na nesavé materiály a trvalé pružnosti je tento silikon ideální volbou pro různé aplikace. Odolává vodě, povětrnostním vlivům a UV záření, což zajišťuje dlouhou životnost a spolehlivost. Mějte však na paměti, že není vhodný pro určité materiály, jako jsou PE, PP, teflon, beton nebo mramor.

Hlavní parametry:
- Materiál: 100% silikon-acetát
- Barva: transparentní
- Aplikační teplota: +5/+40 °C
- Doba vytvoření povrchové slupky: 13 min
- Rychlost tvrzení za 24 hod: 1,5 mm
- Tepelná odolnost (po vytvrzení): -50/+120 °C
- Dilatační schopnost: 25 %
- Maximální protažení: 600 %
- Pevnost v tahu: 2,0 MPa
- Objem: 0,31 l
- Výrobce: BEN BRAVEN
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Den Braven
Použití do interiéru i exteriéru
Velikost balení 310 ml
Typ silikony
Barva transparentní
Značka Den Braven
silikonové tmely ano

Určitě si přečtěte

Články odjinud