Toužíte po dokonalé hydroizolaci vašeho domu nebo terasy? S tekutou lepenkou na bázi disperze a cementu není problém vytvořit trvale pružnou hydroizolační membránu, která odolá tlakové vodě a povětrnostním vlivům. Tato dvousložková lepenka s modifikovanými přísadami je ideální pro izolaci zděných, betonových i železobetonových konstrukcí, potěrů, omítek, nebo dokonce sádrokartonových konstrukcí. Díky vysoké přilnavosti k různým povrchům a extrémní pružnosti je tato lepenka také skvělou volbou pro... Celý popis

Koupit za 499 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Toužíte po dokonalé hydroizolaci vašeho domu nebo terasy? S tekutou lepenkou na bázi disperze a cementu není problém vytvořit trvale pružnou hydroizolační membránu, která odolá tlakové vodě a povětrnostním vlivům. Tato dvousložková lepenka s modifikovanými přísadami je ideální pro izolaci zděných, betonových i železobetonových konstrukcí, potěrů, omítek, nebo dokonce sádrokartonových konstrukcí.

Díky vysoké přilnavosti k různým povrchům a extrémní pružnosti je tato lepenka také skvělou volbou pro izolaci podlah v koupelnách, bazénech či vodních nádržích. Ať už plánujete novostavbu nebo rekonstrukci, tato lepenka je vhodná pro nadzemní i podzemní aplikace a zaručí vám prvotřídní vodotěsnost. Navíc je mrazuvzdorná a odolná vůči chlorované vodě, což z ní dělá skvělou volbu pro interiéry i exteriéry.

**Hlavní parametry:**
- Vysoká přilnavost ke stavebním materiálům
- Vhodná pro nadzemní i podzemní aplikace
- Vysoce flexibilní
- Prvotřídní vodotěsnost
- Trvale pružná a odolná proti povětrnostním vlivům
- Mrazuvzdorná
- Odolná chlorované vodě
- Vhodná pro interiér i exteriér
- Odolává tlakové vodě
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Den Braven
polyuretanové tmely ano
Epoxidové tmely ano
akrylátové tmely ano

Články odjinud