Tmel a spárovací hmota pro skleněné výplně okenních ráfů Tento tmel je ideální pro tmelení a spárování skleněných výplní v dřevěných a ocelových okenních rámech. Jeho použití není omezené jen na okna, můžete ho využít i při tmelení skleníků nebo jiných skleněných konstrukcí. Tmel má hladkou úpravu povrchu a je přetíratelný, což zajišťuje snadnou aplikaci a estetický vzhled. Po překrytí barvou je odolný proti povětrnostním vlivům, což zaručuje dlouhou životnost Vašim konstrukcím. Jeho béžová barva... Celý popis

Koupit za 958 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Tmel a spárovací hmota pro skleněné výplně okenních ráfů

Tento tmel je ideální pro tmelení a spárování skleněných výplní v dřevěných a ocelových okenních rámech. Jeho použití není omezené jen na okna, můžete ho využít i při tmelení skleníků nebo jiných skleněných konstrukcí. Tmel má hladkou úpravu povrchu a je přetíratelný, což zajišťuje snadnou aplikaci a estetický vzhled. Po překrytí barvou je odolný proti povětrnostním vlivům, což zaručuje dlouhou životnost Vašim konstrukcím. Jeho béžová barva se snadno sladí s různými typy dřeva nebo kovu.

Hlavní parametry:
- Základ / Materiál: lněný olej, plniva
- Aplikační teplota: +5 / +30°C
- Doba vytvoření povrchové slupky: cca 2 dny
- Doba úplného vytvrzení: 2 měsíce
- Povrchová úprava: po 1-5 týdnech (ochrana nátěrem je důležitá pro odolnost vůči UV záření)

Dopravné:
Pokud si produkt vyzvednete osobně, neúčtujeme žádné manipulační poplatky. Při objednání s doručením bude cena dopravy určena individuálně podle celkové hmotnosti objednávky a skutečných nákladů. V případě objednání většího množství zajišťujeme vlastní dopravu za minimální cenu podle individuálních podmínek. Po odeslání objednávky Vás vždy kontaktujeme ohledně schválení nákladů na dopravu. Děkujeme za pochopení.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Den Braven
Použití do interiéru i exteriéru
Typ tmely
Barva béžové
Značka Den Braven
silikonové tmely ano

Články odjinud