Univerzální brousitelný tmel DEN BRAVEN 1,5 kg je ideální volbou pro dokonalé tmelení spár sádrokartonových desek a opravy omítek, zdiva či betonu. Tento jednosložkový opravárenský tmel na bázi disperze je vysoce kvalitní a snadno se nanáší, díky čemuž je oblíbeným produktem mezi profesionály i domácími kutily. S vysokou přilnavostí a odolností proti trhlinám poskytuje spolehlivé výsledky, které vydrží. Díky možnosti broušení a přetírání akrylátovými nátěry je tento tmel skvělou volbou pro různé... Celý popis

Koupit za 62 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Univerzální brousitelný tmel DEN BRAVEN 1,5 kg je ideální volbou pro dokonalé tmelení spár sádrokartonových desek a opravy omítek, zdiva či betonu. Tento jednosložkový opravárenský tmel na bázi disperze je vysoce kvalitní a snadno se nanáší, díky čemuž je oblíbeným produktem mezi profesionály i domácími kutily. S vysokou přilnavostí a odolností proti trhlinám poskytuje spolehlivé výsledky, které vydrží. Díky možnosti broušení a přetírání akrylátovými nátěry je tento tmel skvělou volbou pro různé opravy a úpravy v interiéru.

Hlavní parametry:
- Obsah balení: 1,5 kg
- Hustota: 1,76 g/ml
- Pevnost v tahu za ohybu: 80 N
- Aplikační teplota: +5 až +30 °C
- Tepelná odolnost: +75 °C (po vytvrzení)
- Doba vytvrzení: 6 hod / 2,0 mm (při 18 °C / 50 – 55% rel. vlhk.)
- Barva: bílá
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Den Braven
Typ tmely
Barva bílé
Značka Den Braven
Epoxidové tmely ano
akrylátové tmely ano

Články odjinud