Kvalitní lepidlo vhodné pro truhláře a řemeslníky, kteří se zabývají lepením různých druhů dřeva a dřevěných materiálů. Toto univerzální lepidlo je ideální pro lepení montážních a plošných spojů tvrdého i měkkého dřeva, dřevotřísky, aglomerovaných materiálů a dokonce i parket, plovoucích podlah či dřevěných rámů. Díky své voděodolnosti splňuje normu EN 204 v třídě D3 a je ideální pro výrobu oken, dveří, nábytku a dalších dřevěných konstrukcí. S lisovacím časem mezi 10 a 30 minutami v závislosti... Celý popis

Koupit za 69 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Kvalitní lepidlo vhodné pro truhláře a řemeslníky, kteří se zabývají lepením různých druhů dřeva a dřevěných materiálů. Toto univerzální lepidlo je ideální pro lepení montážních a plošných spojů tvrdého i měkkého dřeva, dřevotřísky, aglomerovaných materiálů a dokonce i parket, plovoucích podlah či dřevěných rámů. Díky své voděodolnosti splňuje normu EN 204 v třídě D3 a je ideální pro výrobu oken, dveří, nábytku a dalších dřevěných konstrukcí. S lisovacím časem mezi 10 a 30 minutami v závislosti na teplotě a materiálu a s otevřeným časem kolem 10 minut je snadno aplikovatelné a poskytuje silné a trvanlivé spoje. Toto lepidlo je netoxické, nehořlavé, nevýbušné a po vytvrzení průhledné, což zajišťuje estetický vzhled vašich výrobků.

Hlavní parametry:
- Na bázi vodní disperze
- Charakteristická vůně
- Hygienicky a zdravotně nezávadné
- Splňuje normu ČSN EN 204 pro třídu D3
- Pevnost lepeného spoje převyšuje pevnost samotného dřeva
- Otevřený čas: ≈ 10 min
- Lisovací čas: ≈ 10 - 30 min při 20 – 25 °C a ≈ 1 min při prohřívání na 100 °C
- Minimální pevnost spoje: ≈ 6 hod.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Den Braven
Použití do interiéru
Velikost balení 500 ml
Typ lepidla
Barva transparentní
Značka Den Braven
polyuretanové tmely ano

Články odjinud