Řezná deska KDS 22/12 od české nožířské firmy KDS je nepostradatelným doplňkem pro váš masostrůj Porkert 22. S touto šajbou můžete jednoduše a efektivně namlít maso na požadovanou jemnost nebo si připravit čerstvou zeleninovou směs. Díky průměru řezné desky 83 mm a vnitřního otvoru 12 mm získáte vždy požadovanou zrnitost mleté suroviny. Deska je vyrobena s pečlivostí v České republice a její dlouhou životnost zajistíte pravidelným opláchnutím teplou vodou, důkladným vysušením a skladováním v suchém... Celý popis

Koupit za 307 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Řezná deska KDS 22/12 od české nožířské firmy KDS je nepostradatelným doplňkem pro váš masostrůj Porkert 22. S touto šajbou můžete jednoduše a efektivně namlít maso na požadovanou jemnost nebo si připravit čerstvou zeleninovou směs. Díky průměru řezné desky 83 mm a vnitřního otvoru 12 mm získáte vždy požadovanou zrnitost mleté suroviny. Deska je vyrobena s pečlivostí v České republice a její dlouhou životnost zajistíte pravidelným opláchnutím teplou vodou, důkladným vysušením a skladováním v suchém prostředí. S touto řeznou deskou zvládnete každou domácí úpravu masa či zeleniny s lehkostí a precizností.

Hlavní parametry:
- Průměr řezné desky: 83 mm
- Průměr vnitřního otvoru: 12 mm
- Průměr otvorů: 12 mm
- Vyrobeno v České republice
- Po použití omyjte, osušte a ošetřete jedlým olejem
Zobrazit více

Články odjinud