Deska 5470-32/14 je praktickým a spolehlivým pomocníkem pro vaše projekty v domácnosti, dílně nebo zahradě. Díky vysoké kvalitě materiálu a preciznímu zpracování vám poskytne dlouhou životnost a spolehlivost při každodenním používání. S touto deskou budete mít jistotu, že vaše práce půjde hladce a efektivně. Hlavní parametry: - Model: 5470-32/14 - Materiál: kvalitní a odolný materiál - Rozměry: 32 x 14 palců - Vhodná pro použití v domácnosti, dílně nebo zahradě - Precizní zpracování pro dlouhou... Celý popis

Koupit za 475 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Deska 5470-32/14 je praktickým a spolehlivým pomocníkem pro vaše projekty v domácnosti, dílně nebo zahradě. Díky vysoké kvalitě materiálu a preciznímu zpracování vám poskytne dlouhou životnost a spolehlivost při každodenním používání. S touto deskou budete mít jistotu, že vaše práce půjde hladce a efektivně.

Hlavní parametry:
- Model: 5470-32/14
- Materiál: kvalitní a odolný materiál
- Rozměry: 32 x 14 palců
- Vhodná pro použití v domácnosti, dílně nebo zahradě
- Precizní zpracování pro dlouhou životnost
- Možnost osobního odběru na adrese Brněnská 4646/69 - Prostějov

Nakupujte tedy s jistotou u nás v MOJE ŽELEZÁŘSTVÍ.cz, kde vám nabízíme široký výběr kvalitních produktů a příslušenství za férové ceny. S rychlou expedicí a možností online zákaznické podpory jsme tu pro vás od pondělí do pátku od 8:00 do 14:30. Buďte připraveni na každou práci s deskou 5470-32/14 od nás!
Zobrazit více

Určitě si přečtěte

Články odjinud