S polyvinylacetátovým disperzním lepidlem na dřevo ve vodovzdorné třídě D2 budete mít jistotu pevných spojů a odolnosti vůči vlhkosti. Toto univerzální lepidlo je ideální pro lepení měkkého i tvrdého dřeva a dalších pórovitých materiálů. Bez obav můžete spojit spárovky, čepy, nebo provést montážní spoje. Díky své schopnosti zachovat přirozený odstín dřeva je perfektní volbou pro různé dřevěné projekty. Hlavní parametry: - Třída vodovzdornosti D2 - pH 3 až 5 - Obsah sušiny min. 47% - Pevnost lepeného... Celý popis

Koupit za 169 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

S polyvinylacetátovým disperzním lepidlem na dřevo ve vodovzdorné třídě D2 budete mít jistotu pevných spojů a odolnosti vůči vlhkosti. Toto univerzální lepidlo je ideální pro lepení měkkého i tvrdého dřeva a dalších pórovitých materiálů. Bez obav můžete spojit spárovky, čepy, nebo provést montážní spoje. Díky své schopnosti zachovat přirozený odstín dřeva je perfektní volbou pro různé dřevěné projekty.

Hlavní parametry:
- Třída vodovzdornosti D2
- pH 3 až 5
- Obsah sušiny min. 47%
- Pevnost lepeného spoje min. 10 MPa
- Doba nutná před opracováním: ručním - 3 hodiny po slepení, strojním - 24 hodin po slepení
- Doba otevřenosti 7 minut
- Doba zasychání 15 minut
- Neobsahuje organická rozpouštědla
- Ředitelný vodou
- Balení: PE dóza o obsahu 500g s aplikátorem
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Druchema
Typ lepidla
univerzální lepidla ano

Články odjinud