Toto jednosložkové polyvinylacetátové disperzní lepidlo na dřevo ve třídě D3 je skvělou volbou pro lepení v náročných podmínkách. S touto univerzální lepidlovou formulí můžete spojovat dřevěný nábytek do vlhkého prostředí, vyrábět venkovní okna a dveře, lepit plovoucí podlahy nebo tvrdé masivní dřevo. Díky elastickým spojům s vysokou pevností a schopnosti odolávat teplotám od +5°C je tohle lepidlo spolehlivým parťákem pro vaše dřevěné projekty. Hlavní parametry: - Třída vodovzdornosti D3 - pH 3... Celý popis

Koupit za 169 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Toto jednosložkové polyvinylacetátové disperzní lepidlo na dřevo ve třídě D3 je skvělou volbou pro lepení v náročných podmínkách. S touto univerzální lepidlovou formulí můžete spojovat dřevěný nábytek do vlhkého prostředí, vyrábět venkovní okna a dveře, lepit plovoucí podlahy nebo tvrdé masivní dřevo. Díky elastickým spojům s vysokou pevností a schopnosti odolávat teplotám od +5°C je tohle lepidlo spolehlivým parťákem pro vaše dřevěné projekty.

Hlavní parametry:
- Třída vodovzdornosti D3
- pH 3
- Obsah sušiny 52%
- Minimální pevnost lepeného spoje 10 MPa
- Doba nutná před opracováním: ruční 3 hodiny po slepení, strojní 24 hodin po slepení
- Doba otevřenosti 5 minut
- Doba zasychání 7-8 minut
- Neobsahuje organická rozpouštědla
- Ředitelný vodou
- Balení: PE obal o obsahu 500g s aplikátorem
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Druchema
Použití na dřevo
Typ lepidla

Určitě si přečtěte

Články odjinud