DMC BK1721

0 %
Stars
(0 hodnocení)

Vyšívání je skvělý způsob relaxace a kreativity, a s touto vyšívací soupravou s barevným designem savany můžete zažít hodiny zábavy a odpočinku. Tkanina Aida, která je součástí balení, je známá precizní mřížkou, která usnadňuje vyšívání a výsledkem jsou krásné a čisté vyšité motivy. Tato kompletní sada obsahuje vše, co potřebujete k vytvoření vlastního vyšívaného obrazu - od látky a bavlněných nití DMC až po jehlu a podrobné pokyny. Rozměry vyšívaného obrazu jsou 26 x 19,5 cm, což je dostatečně... Celý popis

Koupit za 436 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Vyšívání je skvělý způsob relaxace a kreativity, a s touto vyšívací soupravou s barevným designem savany můžete zažít hodiny zábavy a odpočinku. Tkanina Aida, která je součástí balení, je známá precizní mřížkou, která usnadňuje vyšívání a výsledkem jsou krásné a čisté vyšité motivy. Tato kompletní sada obsahuje vše, co potřebujete k vytvoření vlastního vyšívaného obrazu - od látky a bavlněných nití DMC až po jehlu a podrobné pokyny. Rozměry vyšívaného obrazu jsou 26 x 19,5 cm, což je dostatečně velká plocha pro detailní práci. Tato souprava je určena pro pokročilé vyšívače, kteří si rádi vyzkouší náročnější vzory a techniky. Takže si dejte čas jen pro sebe, ponořte se do světa vyšívání a nechte svou kreativitu rozkvést s touto nádhernou vyšívací sadou.

Hlavní parametry:
- Design: Savana
- Materiál: Tkanina Aida
- Dodáváno s bavlněnými nitěmi DMC, jehlou a pokyny
- Rozměry: 26 x 19,5 cm
- Úroveň: Pokročilá
Zobrazit více

Články odjinud