Tento rám pro tapiserie je mistrovským dílem ručně zpracovaným z kvalitního bukového dřeva. Jeho precizní zpracování a pevná konstrukce zajišťují stabilitu a dlouhou životnost. Díky vestavěnému stojanu můžete snadno umístit svou tapiserii do ideální pozice pro pohodlné a přesné vyšívání či tkaní. S tímto rámem se vaše tvůrčí projekty stanou ještě snazšími a příjemnějšími. Hlavní parametry: - Ručně zhotovený rám pro tapiserie - Vyroben z kvalitního bukového dřeva - Stojan pro stabilní umístění tapiserie... Celý popis

Koupit za 3 680 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Tento rám pro tapiserie je mistrovským dílem ručně zpracovaným z kvalitního bukového dřeva. Jeho precizní zpracování a pevná konstrukce zajišťují stabilitu a dlouhou životnost. Díky vestavěnému stojanu můžete snadno umístit svou tapiserii do ideální pozice pro pohodlné a přesné vyšívání či tkaní. S tímto rámem se vaše tvůrčí projekty stanou ještě snazšími a příjemnějšími.

Hlavní parametry:
- Ručně zhotovený rám pro tapiserie
- Vyroben z kvalitního bukového dřeva
- Stojan pro stabilní umístění tapiserie
- Ideální opora pro precizní práci s tapiseriemi
Zobrazit více

Články odjinud