Přinášíme vám inspiraci pro vaše vyšívání s návodem od DMC na vyšívání květinových vzorů. S touto křížovkou Předlohou na vyšívání vzorů květin můžete vytvořit nádherné a detailní vyšité obrázky. Časopis obsahuje celkem 8 stran plných tipů, triků a návodů, které vám pomohou zdokonalit vaše vyšívání a vytvořit skvostná díla. Staňte se mistrem vyšívání s tímto skvělým průvodcem od DMC! Hlavní parametry: - Návod na vyšívání květinových vzorů - Předloha pro křížové vyšívání - Časopis obsahuje 8 stran... Celý popis

Koupit za 89 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Přinášíme vám inspiraci pro vaše vyšívání s návodem od DMC na vyšívání květinových vzorů. S touto křížovkou Předlohou na vyšívání vzorů květin můžete vytvořit nádherné a detailní vyšité obrázky. Časopis obsahuje celkem 8 stran plných tipů, triků a návodů, které vám pomohou zdokonalit vaše vyšívání a vytvořit skvostná díla. Staňte se mistrem vyšívání s tímto skvělým průvodcem od DMC!

Hlavní parametry:
- Návod na vyšívání květinových vzorů
- Předloha pro křížové vyšívání
- Časopis obsahuje 8 stran
- Skvělý zdroj inspirace a informací pro vyšívání
Zobrazit více

Články odjinud