Opalitové značky jsou nezbytným nástrojem pro značení matek včelstev. Díky nim můžete snadno identifikovat matky pomocí acetonové barvy nebo laku na nehty, které připevníte na záda matky. Je důležité si uvědomit, že pro tento účel není vhodné používat vteřinové lepidlo. Výrobce těchto kvalitních značek je renomovaný Výzkumný ústav včelařský v Dole. Hlavní parametry: - Materiál: Opalit - Barvy: Červená, zelená, modrá, bílá, žlutá - Použití: Značení matek včelstev - Výrobce: Výzkumný ústav včelařský... Celý popis

Koupit za 119 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Opalitové značky jsou nezbytným nástrojem pro značení matek včelstev. Díky nim můžete snadno identifikovat matky pomocí acetonové barvy nebo laku na nehty, které připevníte na záda matky. Je důležité si uvědomit, že pro tento účel není vhodné používat vteřinové lepidlo. Výrobce těchto kvalitních značek je renomovaný Výzkumný ústav včelařský v Dole.

Hlavní parametry:
- Materiál: Opalit
- Barvy: Červená, zelená, modrá, bílá, žlutá
- Použití: Značení matek včelstev
- Výrobce: Výzkumný ústav včelařský v Dole
Zobrazit více

Články odjinud