EkoSun 70 je ideálním řešením pro ty, kteří hledají kvalitní a energeticky úsporná okna. Díky osvědčeným konstrukčním řešením poskytuje stabilitu, pevnost a vynikající tepelnou a zvukovou izolaci. Toto okno je skvělou volbou pro domácnosti i veřejné budovy, nabízející perfektní poměr ceny a výkonu. Hlavní parametry: - Profil s 6 komorami a stavební hloubkou 70mm - Dodáváno s podkladovým profilem pro připojení parapetu - Certifikát české státní zkušebny CSI Zlín - S dvěma dorazovými těsněními EPDM... Celý popis

Koupit za 7 617 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

EkoSun 70 je ideálním řešením pro ty, kteří hledají kvalitní a energeticky úsporná okna. Díky osvědčeným konstrukčním řešením poskytuje stabilitu, pevnost a vynikající tepelnou a zvukovou izolaci. Toto okno je skvělou volbou pro domácnosti i veřejné budovy, nabízející perfektní poměr ceny a výkonu.

Hlavní parametry:
- Profil s 6 komorami a stavební hloubkou 70mm
- Dodáváno s podkladovým profilem pro připojení parapetu
- Certifikát české státní zkušebny CSI Zlín
- S dvěma dorazovými těsněními EPDM
- Kování s dvěma body na křídlo pro ochranu proti vloupání
- Odolné těsnění proti povětrnostním vlivům
- Statické jádro s pozinkovanou ocelí pro zvýšenou pevnost
- Vysoká vizuální atraktivita díky pevnému hranatému tvaru
- Těsnění vyrobeno z TPE s vysokou odolností vůči povětrnostním vlivům
- Možnost volby šedé nebo černé barvy těsnění v závislosti na barevné variantě oken

EkoSun 70 je skvělou volbou pro ty, kteří hledají kvalitní a energeticky úsporná okna s dlouhou životností a moderním designem. S tímto oknem získáte nejen skvělou izolaci, ale i esteticky působivý prvek pro vaši stavbu.
Zobrazit více

Parametry

Dekor okna zlatě dubová

Určitě si přečtěte

Články odjinud