Systém EkoSun 70 je skvělou volbou pro ty, kteří hledají kvalitní a energeticky úsporná okna. Díky osvědčeným konstrukčním řešením poskytuje stabilitu, pevnost a vynikající tepelnou a zvukovou izolaci. Toto okno je ideální pro rodinné domy i veřejné budovy, nabízí skvělý poměr ceny a výkonu. Hlavní parametry: - Profil: 6-ti komorový s stavební hloubkou 70mm - Dodáváno s podkladovým profilem pro připojení parapetu - Certifikát české státní zkušebny CSI Zlín - S dvěma dorazovými těsněními EPDM -... Celý popis

Koupit za 8 782 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Systém EkoSun 70 je skvělou volbou pro ty, kteří hledají kvalitní a energeticky úsporná okna. Díky osvědčeným konstrukčním řešením poskytuje stabilitu, pevnost a vynikající tepelnou a zvukovou izolaci. Toto okno je ideální pro rodinné domy i veřejné budovy, nabízí skvělý poměr ceny a výkonu.

Hlavní parametry:

- Profil: 6-ti komorový s stavební hloubkou 70mm
- Dodáváno s podkladovým profilem pro připojení parapetu
- Certifikát české státní zkušebny CSI Zlín
- S dvěma dorazovými těsněními EPDM
- Kování s dvěma body na křídlo pro ochranu proti vloupání
- Zaoblené okraje a těsnění odolné vůči povětrnostním vlivům
- Statické jádro vyplněné pozinkovanou ocelí pro zvýšenou pevnost
- Výroba těsnění technologií TPE s vysokou odolností
- Možnost výběru šedé nebo černé barvy těsnění v závislosti na barvě oken

S EkoSun 70 můžete být jisti, že získáte nejen esteticky atraktivní, ale také funkční okna s dlouhou životností a vynikajícími vlastnostmi izolace.
Zobrazit více

Parametry

Dekor okna zlatě dubová

Určitě si přečtěte

Články odjinud