EkoSun 70 je ideální volbou pro ty, kteří hledají stabilní, pevná a těsná okna s vynikající tepelnou a zvukovou izolací. Toto okno nabízí skvělý poměr mezi kvalitou a cenou, což ho činí vhodným jak pro rodinné domy, tak pro veřejné budovy. Díky osvědčeným konstrukčním řešením a certifikaci české státní zkušebny CSI Zlín si můžete být jisti, že zvolené okno splní vaše očekávání. Hlavní parametry: - Profil: 6-ti komorový s stavební hloubkou 70mm - Dodáván s podkladovým profilem pro připojení parapetu... Celý popis

Koupit za 4 668 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

EkoSun 70 je ideální volbou pro ty, kteří hledají stabilní, pevná a těsná okna s vynikající tepelnou a zvukovou izolací. Toto okno nabízí skvělý poměr mezi kvalitou a cenou, což ho činí vhodným jak pro rodinné domy, tak pro veřejné budovy. Díky osvědčeným konstrukčním řešením a certifikaci české státní zkušebny CSI Zlín si můžete být jisti, že zvolené okno splní vaše očekávání.

Hlavní parametry:

- Profil: 6-ti komorový s stavební hloubkou 70mm
- Dodáván s podkladovým profilem pro připojení parapetu
- Dvě dorazová těsnění EPDM
- Kování s dvěma body na křídlo pro ochranu proti vloupání
- Statické jádro vyplněné pozinkovanou ocelí pro zvýšenou pevnost
- Těsnění odolné proti povětrnostním vlivům
- Vyrobeno z technologie TPE s vysokou odolností vůči atmosférickým vlivům
- Možnost volby šedé nebo černé barvy těsnění v závislosti na barvě oken

Vyberte si EkoSun 70 pro skvělý vzhled, bezpečnost a energetickou úspornost.
Zobrazit více

Parametry

Dekor okna zlatě dubová

Určitě si přečtěte

Články odjinud