Systém EkoSun 70 je dokonalým spojením osvědčených konstrukčních řešení, které splňují nejvyšší standardy. Toto okno nabízí stabilní a pevný rám, který zajišťuje vynikající tepelnou a zvukovou izolaci. Díky své univerzálnosti je ideální volbou pro rodinné domy i veřejné budovy. Hlavní parametry: - 6-ti komorový profil s stavební hloubkou 70mm - Certifikát české státní zkušebny CSI Zlín - Dvě dorazová těsnění EPDM - Kování s dvěma body na křídlo a ochranou proti vloupání - Standartní dvojsklo 24mm... Celý popis

Koupit za 6 535 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Systém EkoSun 70 je dokonalým spojením osvědčených konstrukčních řešení, které splňují nejvyšší standardy. Toto okno nabízí stabilní a pevný rám, který zajišťuje vynikající tepelnou a zvukovou izolaci. Díky své univerzálnosti je ideální volbou pro rodinné domy i veřejné budovy.

Hlavní parametry:

- 6-ti komorový profil s stavební hloubkou 70mm
- Certifikát české státní zkušebny CSI Zlín
- Dvě dorazová těsnění EPDM
- Kování s dvěma body na křídlo a ochranou proti vloupání
- Standartní dvojsklo 24mm s Ug=1,1 W/m2K a Argonem pro lepší izolaci
- Součinitel prostupu tepla Uw = 1,3W/m2K / Akustická izolace Rw = 34(dB)
- Kvalitní kování ROTO NT s možností mikroventilace
- Dodáváno s montážními kotvami, krytkami pantů, odvodňovacími krytkami a kličkou
- Možnost volby barev a dekorů

Systém EkoSun 70 je skvělou volbou pro ty, kteří hledají okna s vysokými standardy kvality a energetické úspornosti. S tímto oknem získáte nejen skvělý design, ale i maximální komfort a bezpečnost pro vaše domov.
Zobrazit více

Parametry

Materiál okna plastová
Sklopná ano
Dekor okna zlatě dubová

Určitě si přečtěte

Články odjinud