Systém EkoSun 70 je ideální volbou pro ty, kteří hledají kvalitní a energeticky úsporná okna s perfektním poměrem ceny a výkonu. Toto okno poskytuje stabilní, pevný a těsný design, který zajistí vynikající tepelnou a zvukovou izolaci. Je vhodné jak pro rodinné domy, tak i veřejné budovy, a je navrženo s ohledem na potřeby zákazníků. Hlavní parametry: - Profil: 6-ti komorový profil s stavební hloubkou 70mm - Certifikát: české státní zkušebny CSI Zlín - Těsnění: systém se dvěma dorazovými těsněními... Celý popis

Koupit za 3 538 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Systém EkoSun 70 je ideální volbou pro ty, kteří hledají kvalitní a energeticky úsporná okna s perfektním poměrem ceny a výkonu. Toto okno poskytuje stabilní, pevný a těsný design, který zajistí vynikající tepelnou a zvukovou izolaci. Je vhodné jak pro rodinné domy, tak i veřejné budovy, a je navrženo s ohledem na potřeby zákazníků.

Hlavní parametry:
- Profil: 6-ti komorový profil s stavební hloubkou 70mm
- Certifikát: české státní zkušebny CSI Zlín
- Těsnění: systém se dvěma dorazovými těsněními EPDM
- Sklo: standardní dvojsklo 24mm s distančním hliníkovým rámečkem a výplní Argonem
- Součinitel prostupu tepla: Uw = 1,3W/m2K
- Akustická izolace: Rw = 34(dB)
- Kování: kvalitní kování ROTO NT s možností mikroventilace a ochranou proti vloupání
- Obsah balení: montážní kotvy, krytky pantů, odvodňovací krytky, klička, okno s podkladovou lištou
- Barva: zevnitř bílá, zvenku dekor Zlatý dub

Systém EkoSun 70 nabízí širokou škálu volitelných příplatků, včetně různých dekorů a barev, možnosti trojskla, čtyřskla, ornamentního, protislunečního, bezpečnostního či zvukotěsného skla. Dále je možné upravit barvu těsnění a teplého rámečku mezi skly, použít skryté kování, vybrat různé tvary oken, různé druhy kliček a mnoho dalších možností. Systém EkoSun 70 je skvělou volbou pro ty, kteří hledají kvalitní a esteticky působivá okna s vynikajícími izolačními vlastnostmi.
Zobrazit více

Parametry

Materiál okna plastová
Sklopná ano
Okna s energetickou úsporou ano
Dekor okna zlatě dubová

Určitě si přečtěte

Články odjinud