Ochranná dýchací celoobličejová maska X-plore® 6570 je ideální volbou pro profesionální použití, kde je klíčová kombinace vysokého pohodlí a odolnosti. Díky lícnici a těsnící linii z pružného silikonového kaučuku poskytuje maska maximální pohodlí při nošení a zároveň je odolná vůči chemikáliím i mechanickému poškození. Panoramatický zorník zesílený polykarbonátem zajišťuje vynikající odolnost proti chemikáliím a nárazům, zatímco inovativní systém vedení nadechovaného vzduchu přes zorník do vnitřní... Celý popis

Koupit za 4 269 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Ochranná dýchací celoobličejová maska X-plore® 6570 je ideální volbou pro profesionální použití, kde je klíčová kombinace vysokého pohodlí a odolnosti. Díky lícnici a těsnící linii z pružného silikonového kaučuku poskytuje maska maximální pohodlí při nošení a zároveň je odolná vůči chemikáliím i mechanickému poškození. Panoramatický zorník zesílený polykarbonátem zajišťuje vynikající odolnost proti chemikáliím a nárazům, zatímco inovativní systém vedení nadechovaného vzduchu přes zorník do vnitřní masky zabraňuje mlžení, což zvyšuje komfort uživatele.

Hlavní parametry:
- Materiál: pružný silikonový kaučuk
- Typ zorníku: panoramatický polykarbonátový zorník
- Normovaný závit pro filtr: 40 mm x 1,7"
- Barva: modrá
- Velikost: univerzální
Zobrazit více

Parametry

Velikost univerzální
ochranné polomasky s filtry ano

Články odjinud