Ochranná dýchací celoobličejová maska X-plore 6300 je skvělým společníkem pro práci v náročných podmínkách. Díky lícnici a těsnící linii z pružného EPDM kaučuku s vysokou chemickou odolností poskytuje spolehlivou ochranu. Panoramatický zesílený polykarbonátový zorník s vysokou odolností proti chemikáliím a nárazům zajistí skvělou viditelnost i bezpečnost. Maska je navržena tak, aby nadechovaný vzduch proudil spodem přes zorník do vnitřní masky, což zabraňuje mlžení vnitřní strany zorníku a zajišťuje... Celý popis

Koupit za 2 367 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Ochranná dýchací celoobličejová maska X-plore 6300 je skvělým společníkem pro práci v náročných podmínkách. Díky lícnici a těsnící linii z pružného EPDM kaučuku s vysokou chemickou odolností poskytuje spolehlivou ochranu. Panoramatický zesílený polykarbonátový zorník s vysokou odolností proti chemikáliím a nárazům zajistí skvělou viditelnost i bezpečnost. Maska je navržena tak, aby nadechovaný vzduch proudil spodem přes zorník do vnitřní masky, což zabraňuje mlžení vnitřní strany zorníku a zajišťuje pohodlné nošení po dlouhou dobu.

Hlavní parametry:
- Materiál: pružný EPDM kaučuk, polykarbonát
- Odolnost: vysoká chemická odolnost, odolnost proti nárazům
- Zorník: panoramatický zesílený polykarbonát
- Vzduchový systém: proti mlžení zorníku
- Upevnění filtru: normovaný závit 40 mm x 1,7"
- Barva: černá
- Velikost: střední univerzální
Zobrazit více

Parametry

Velikost univerzální
ochranné polomasky s možností výměny filtrů ano

Články odjinud